Svatuška
Slávek

Hledat

Aktuality

Plánované akce

Závěrečná třídní schůzka se uskuteční ve středu 23.6.2021 v 16:00 hodin v MŠ.
Schůzka bude bez dětí. Protože bude ve vnitřních prostorech, je třeba,abyste měli respirátory,děkujeme.
 
Plánované akce do konce školního roku:
 
18.6. Slavnostní pasování předškoláků - pasování,promenáda s aktovkou, "školková maturita", slavnostní hostina aj. (prosíme rodiče,zda si můžou školáci tento den přinést aktovku do mš,pokud ji již máte zakoupenou).
 
22.6. výlet do Deblína - na zmrzlinový pohár na venkovní zahrádce. Pojedeme linkovým autobusem v 8:00 hodin, s sebou batůžek s pitím a roušku do autobusu.
 
23.6. výlet k Bílému potoku, vyjdeme již v 8:00 hodin ze školky. Budeme opékat i špekáčky,návrat v poledne. Špekáčky i pečivo zajistíme ve spolupráci s OÚ Svatoslav. S sebou batůžek a pití, doporučujeme děti natřít krémem proti slunci a pošplíchat sprejem proti klíšťatům, vybavit vhodnou pokrývkou hlavy.
 
25.6.  hasiči pro MŠ - v dopoledních hodinách venku.
 
Tímto děkujeme za celoroční spolupráci a finanční příspěvek pro děti obci Svatoslav!